Nowoczesne lodówki

Nowoczesne lodówki

Kuchnia to serce każdego domu. To tu powstają rodzinne posiłki, ciepłe obiady i pachnące ciasta. To także w tym pomieszczeniu znajduje się prawdziwe skupisko domowych urządzeń AGD.

W końcu obok kuchenki, jest to także zmywarka, okap, mikser, sokowirówka, a przede wszystkim lodówka. Im więcej producentów na rynku, tym więcej możliwości zakupu. Od kilku lat trudno jest nadążyć za możliwościami, jakie oferuje nowoczesny sprzęt AGD. O czym warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup innowacyjnej lodówki?

Nie tylko chłodzenie

Skupmy się na produktach marki Amica, czyli czołowego producenta sprzętu AGD w Polsce. Lodówki tej marki dostępne są w dziesiątkach opcji zakupu- od tych najbardziej tradycyjnych, aż do najnowocześniejszych. Obecnie lodówki to nie tylko opcja chłodzenia produktów spożywczych.

Wśród dodatkowych możliwości, jakie może nabyć konsument wymienia się najczęściej automatyczne odszranianie chłodziarki, samodzielne ustawianie temperatury zarówno w lodówce, jak i części mrożącej, czy nawet podajnik do soków. Jednakże na tym możliwości AGD Amica się nie kończą. Najnowsze modele wyposażone są w dwuskrzydłowe drzwi, a nawet w specjalne monitory, które pozwalają na dostęp do Internetu, kalendarza, czy notatnika. Im nowsze urządzenie, tym więcej możliwości posiada.

Lodówka Amica FD 207.4 Lodówka Amica FD 207.4
Wysokość (cm) 128.2
Szerokość (cm) 47.4
Głębokość (cm) 49.8
Waga (kg) 32
Klasa efektywności energetycznej A+
Lodówka Samsung RB30J3200SSinox Lodówka Samsung RB30J3200SSinox
Wysokość (cm) 178
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 66.8
Waga (kg) 66.5
Klasa efektywności energetycznej A+
Chłodziarka Gorenje R 6191 DX Chłodziarka Gorenje R 6191 DX
Wysokość (cm) 185
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 64
Waga (kg) 74.5
Klasa efektywności energetycznej A+

Jakiemu producentowi zaufać?

Decydując się na zakup innowacyjnej lodówki najważniejszą rolę odgrywa wybór odpowiedniego producenta. W tej kwestii przoduje Amica, która na polskim rynku obecna jest od lat. Świadczy to nie tylko o niezawodność sprzętu, lecz także o podążaniu za nowoczesną technologią. W przypadku lodówek producent ten oferuje szeroką gamę sprzętu, opierając się nie tylko na kryterium możliwości, lecz także rozmiarów. Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenia Amica bardzo często można nabyć w wyniku atrakcyjnych promocji. W końcu nie ma nic lepszego, niż oszczędności lub dodatkowe korzyści.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “Nowoczesne lodówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *