Studenckie mieszkanie

Studenckie mieszkanie

Studenckie mieszkanie

Zbliża się październik, a wraz z nim tysiące studentów przeniosą się z rodzinnego domu do pierwszych kawalerek i stancji. Niektóre z nich będą urządzone w wysokim standardzie, inne natomiast wymagać będą dużych nakładów finansowych w wyposażenie.

Przejdź do wybranej sekcji artykułu: mniej

Mowa w szczególności o sytuacjach, w których stancja studenta nie posiada pralki, kuchenki, czy lodówki. Okrojony budżet, niewiele miejsca na sprzęt, a przede wszystkim konieczność generowania oszczędności. Jak zaplanować zakup sprzętu AGD do studenckiego mieszkania, by uwzględnić wszystkie z powyższych opcji?

Nie tylko telewizor

Chodź życie studenta obfite jest w beztroskę, to musi on zadbać czasem o przyziemne rzeczy. Wyposażenie mieszkania w kuchenkę, pralkę i lodówkę to nie lada wyzwanie, któremu jednakże da się podołać. W przypadku okrojonego budżetu warto kierować się przede wszystkim funkcjonalnością. Amica proponuje niewielkie chłodziarki, które dla studenta idealnie spiszą się w roli lodówki. Ich koszt waha się w granicach 400 zł, co z pewnością wygeneruje oszczędności. Podobnie jest w przypadku pralki, na którą najczęściej nie ma miejsca w domu studenckim. Niewielki rozmiar AGD Amica, a także jego niska cena doskonale sprawdzą się w swojej roli.

Sprawdzaj promocje

W generowaniu oszczędności bardzo ważne jest regularne sprawdzanie promocji. Kupno sprzętu Amica maxelektro.pl pozwala zaoszczędzić nawet do 400 zł, co jest bardzo atrakcyjne nie tylko dla studentów. Producent przygotował promocję, która polega na zakupie jednego z zestawów sprzętu AGD, za który następnie otrzymuje się rabat pieniężny. Nauka poszukiwania okazji jest w życiu studenta bardzo ważna!

Lodówka Amica FM050.4 Lodówka Amica FM050.4
Wysokość (cm) 49.6
Szerokość (cm) 47
Głębokość (cm) 44.7
Klasa efektywności energetycznej A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 106
Pojemność użytkowa chłodziarki (l) 41
Kuchenka mikrofalowa Amica AMGF 20M1GS Kuchenka mikrofalowa Amica AMGF 20M1GS
Rodzaj instalacji Wolnostojąca
Pojemność (l) 20
Moc mikrofali (W) 700
Moc grilla (W) 900
Moc termoobiegu (W) nie
Kuchnia gazowa Optimum KG-1003 Kuchnia gazowa Optimum KG-1003
Rodzaj Gazowa
Ilość pól grzejnych 3
Ilość poziomów mocy Płynna regulacja
Parametry pola 1 Moc 750 W
Parametry pola 2 Moc 1200 W
Parametry pola 3 Moc 1650 W
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “Studenckie mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *